Reference

Reference

Reference

NAŠI SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI NEJEN V ČECHÁCH A NA MORAVĚ

Hybridní FVE na střeše firemního objektu v Ostravě-Hrabůvce o celkovém výkonu 96,39 kW a kapacitou akumulace 103 kWh. Instalované panely jsou značky Suntech Power, baterie značky Alpha ESS.
Hybridní FVE na střechách firemních objektů v Hněvotíně o celkovém výkonu 139,23 kW a celkovou kapacitou akumulace 154,7 kWh. Instalované panely jsou značky München Solarenergie, baterie značky BYD.
FVE na rodinném domě o výkonu 10,035 kW s akumulací o kapacitě 10 kWh. Použité panely jsou značky Canadian Solar a baterie BYD.
FVE na střeše firemního objektu v Mikulově o výkonu 19,875 kW. Instalované panely jsou značky Canadian Solar.
FVE na střeše firemního objektu v Novém Bohumíně o výkonu 81,77 kW a kapacitou akumulace 154 kWh. Instalované panely jsou značky Canadian Solar, baterie značky Alpha ESS.
FVE na střeše firemního objektu v Olšanech o výkonu 34,2 kW a kapacitou akumulace 66,3 kWh. Instalované panely jsou značky Canadian Solar, baterie značky BYD.
FVE na rodinném domě o výkonu 9,88 kW s akumulací o kapacitě 12,3 kWh. Použité panely jsou značky Canadian Solar a baterie SolaX.
FVE na střeše skladovací haly v Kuřimi o výkonu 249,32 kW. Instalované panely jsou značky AEG, invertory značky Fronius.
FVE na střechách výrobních hal v Jevíčku o výkonu 799,4 kW. Instalované panely jsou značky AEG, invertory značky Fronius.
Hybridní FVE na střeše sídla softwarové firmy v Přerově o výkonu 65,52 kW a kapacitou bateriového úložiště 46,4 kWh. Použité panely jsou značky München Solar, baterie značky SolaX.
FVE o výkonu 19,68 kW s akumulací o kapacitě 23,2 kWh. Použité panely jsou značky Canadian Solar a baterie značky Solax.
FVE na rodinném domě o výkonu 19,68 kW s akumulací o kapacitě 11 kWh. Použité panely jsou značky AEG a baterie Solax.
Načítám další

Objednejte si naše služby

Přemýšlíte nad pořízením fotovoltaické elektrárny, ale nevíte, jaký systém je pro vás je pro vás vhodný nebo jakou část nákladů pokryje dotace? Ozvěte se nám a my vám poradíme a navrhneme nejvhodnější řešení.