Ze světa solárů

NRB_logo_RGB-1
20 května, 2024
Nový dotační program pro firemní FVE do 50 kW
Dotační novinkou je plánovaná podpora fotovoltaických systémů a akumulace pro firmy do 50 kW výkonu. Dotace 30 % na FVE a 50 % na akumulaci a úvěrovou složka ve formě bezúročného úvěru do výše 90 % nákladů.

Dotační novinkou je plánovaná podpora fotovoltaických systémů a akumulace pro firmy do 50 kW výkonu. Program RES + totiž podporu pro firemní FVE do 50 kW výkonu mimo území Prahy nenabízí.

Pro zájemce o podporu připravila Národní rozvojová banka společně s Ministerstvem průmyslu a obchodu (v rámci OP TAK) finančně velmi zajímavý nástroj, který bude poskytovat dotační složkudotace 30 % na FVE a 50 % na akumulaci a úvěrovou složku ve formě bezúročného úvěru do výše 90 % nákladů na pořízení FVE. Program by měl být spuštěn od 1.7.2024

Připravte se na spuštění včas. V případě zájmu o firemní FVE podporovanou z tohoto programu nás neváhejte kontaktovat ještě dnes, pomůžeme vám se zajištěním kompletních podkladů pro žádost a zpracováním projektu.

Kontaktní formulář

Chcete navrhnout fotovoltaickou elektrárnu, poradit s dotací nebo máte jiný dotaz? Napište nám přes náš kontaktní formulář.


Odesláním formuláře souhlasíte s našimi zásadami o ochraně osobních údajů.