FVE pro firmy

FVE pro firmy

Navrhujeme a realizujeme bezpečné a spolehlivé fotovoltaické elektrárny pro firmy i výrobní areály. Nabízíme komplexní a individuální řešení včetně předprojektového poradenství, zhotovení projektové dokumentace a komunikace s veřejnou správou včetně vyřízení stavebního povolení.

Dodáme vám fotovoltaický systém podle vašich představ a potřeb, ať už se jedná o menší elektrárnu nebo velkokapacitní hybridní bateriový systém. Elektrárnu nainstalujeme, zprovozníme a zajistíme připojení do distribuční sítě i kompletní proces vyřízení dotace.

Poradíme s návrhem
a přípravou projektu

Zařizujeme dokumentaci, povolení, administrativu.

Realizujeme kvalitně

a spolehlivě.
Poskytujeme servis

a poradenství.

Dotace

Navrhneme a postavíme vám bezpečnou solární elektrárnu s finanční podporu z Modernizačního fondu a jiných finančních nástrojů.

Dotace až 30 % na FVE a až 50 % na akumulační systém.

Jak to funguje?

Připravíme pro vás vysoce kvalitní, spolehlivé a bezpečné řešení přizpůsobené vašim potřebám. Náš standardní proces zahrnuje:

10 kroků k elektrárně od SUNLUX.

Sjednáme si osobní či telefonní schůzku, probereme vaši představu a požadavky na řešení.

Na základě získaných informací navrhneme základní technické řešení a vytvoříme vizualizaci instalace.

Pokud vás nabídka zaujme, zahájíme předprojektovou přípravu. Zažádáme o rezervaci výkonu u distributora, zajistíme vyjádření majitelů technické infrastruktury a zajistíme aktualizaci požárně bezpečnostního řešení (PBŘ). Zajistíme podání žádosti o dotaci.

Zpracujeme projekt, zařídíme vyjádření dotčených orgánů i stavební povolení.

Nainstalujeme, zrevidujeme, nastavíme a spustíme vaši fotovoltaiku.

Zajistíme připojení do distribuční sítě a související administrativu i testování, vyřídíme žádost o licenci na výrobu elektřiny, kolaudaci, požárně bezpečnostní řešení a podklady pro dotaci.

Jako zavedená firma jsme tu pro vás i po dokončení – pro vaše, dotazy, servisní zásahy či budoucí rozšíření.

Kontaktní formulář

Chcete navrhnout fotovoltaickou elektrárnu, poradit s dotací nebo máte jiný dotaz? Napište nám přes náš kontaktní formulář.


Odesláním formuláře souhlasíte s našimi zásadami o ochraně osobních údajů.