Solární systémy
pro váš dům na klíč

Hledáte poctivého dodavatele solárních systémů pro Váš dům, firmu či průmyslový objekt? Právě jste jej našli.

FVE pro dům

Navrhujeme a realizujeme bezpečné a spolehlivé fotovoltaické elektrárny pro rodinné i bytové domy. Tvoříme kompletní a individuální řešení pro menší systémy na rodinných domech, bytových domech i pro obecní elektrárny pro sdílenou energii.

Dodáme vám fotovoltaický systém podle vašich představ a potřeb a provedeme vás celým procesem od zpracování návrhu až po zažádání o dotaci.

Dotace

Navrhneme a postavíme vám bezpečnou solární elektrárnu s finanční podporou z programu Nová zelená úsporám 2030
S námi dotace až 245.000 Kč
Poradíme s návrhem
a přípravou projektu

Zařizujeme dokumentaci, povolení, administrativu.

Realizujeme kvalitně

a spolehlivě.
Poskytujeme servis

a poradenství.

FVE pro firmy

Navrhujeme a realizujeme bezpečné a spolehlivé fotovoltaické elektrárny pro firmy i výrobní areály. Nabízíme kompletní a individuální řešení včetně předprojektového poradenství, zhotovení projektové dokumentace a komunikace s veřejnou správou včetně vyřízení stavebního povolení.

Dodáme vám fotovoltaický systém podle vašich představ a potřeb, ať už se jedná o menší elektrárnu nebo velkokapacitní hybridní bateriový systém. Elektrárnu zprovozníme, připojíme do distribuční sítě a zajistíme vyřízení dotace.

Jak to funguje?

Připravíme pro vás vysoce kvalitní, spolehlivé a bezpečné řešení přizpůsobené vašim potřebám. Mezi náš standard patří:

Zabere to chvilku

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Sjednáme si osobní či telefonní schůzku, probereme vaši představu a požadavky na řešení.

Základní technické řešení a vizualizaci instalace.

Pokud vás nabídka zaujme, zahájíme předprojektovou přípravu. Zažádáme o rezervaci u distributora, zajistíme vyjádření majitelů technické infrastruktury. Zařídíme žádost o dotaci.

Zpracujeme projekt, zařídíme vyjádření dotčených orgánů i stavební povolení.

Nainstalujeme vaši fotovoltaiku, zrevidujeme, nastavíme, spustíme.

Zajistíme připojení do sítě, související administrativu i testování, připravíme žádost o licenci na výrobu elektřiny, kolaudaci, hasiče, podklady pro dotaci.

Jsme tu pro vás i po dokončení – pro vaše, dotazy, servisní zásahy či budoucí rozšíření.

Reference FVE pro firmy

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur. Nulla amet at eu suscipit nisl. Placerat mattis sem varius rhoncus vitae. Orci vulputate nisl elit cras ipsum. Amet ultrices tempus neque elementum eros sit.

Fotovoltaika

Profesionální fotovoltaika již 15 let

Od roku 2009 pomáháme měnit střechy domů na zdroje energie.  Pořiďte si FVE a šetřete nejen planetu ale i svoji peněženku, . Při plánování a realizaci investice, která by měla sloužit i 30 a více let, dáváme k dispozici:

Odbornost a zkušenosti – Máme dlouhodobou praxi a technické know-how v solárním průmyslu, ale nebojíme se nejnovějších inovací a trendů

Zpracování na míru – Navrhujeme personalizované systémy podle vašich požadavků pro domácnosti, firmy i veřejný sektor

Řešení na klíč – Ke každé instalace přistupujeme individuálně a pomůžeme vám s projektem, jednáním s distributorem, s úřady i žádostí o dotaci.

Servis, úpravy i rozšíření – Instalací to pro nás nekončí, s elektrárnou vám pomůžeme i po záruce, ať už jde o servis, poradentství nebo rozšíření

Kontaktní formulář

Chcete navrhnout fotovoltaickou elektrárnu, poradit s dotací nebo máte jiný dotaz? Napište nám přes náš kontaktní formulář.

Aktuality a novinky

Podívejte se na nejnovější zprávy se světa fotovoltaiky