Zvýšená bezpečnost a přehled, nižší ztráty při výrobě

Moduly TS4-R patří mezi nejvíce efektivní a flexibilní chytré komponenty pro minimalizaci ztrát při provozu FVE – tzv. solar optimizery. Řešení je ideální pro efektivní údržbu již běžících FVE instalací a zároveň použitelné i pro nové instalace. Díky panelům monitorovaným přes chytré moduly můžete efektivnost provozu Vaší instalace výrazně zvýšit a zároveň eliminovat bezpečnostní rizika (funkce PV-Safe) a zlepšit ovládání Vaší výrobny.

Tigo architektury

Monitoring Tigo

Funkce PV-Safe pro maximální bezpečnost

Jedinečná technologie PV-Safe výrazně zvyšuje bezpečnost na solárních zařízeních.  Funkce PV-Safe umožnuje automaticky detekovat potencionální rizikové stavy na panelech  a následně z pole eliminovat nebezpečné stejnosměrné napětí. PV-Safe navíc může být aktivována i dálkově.

Řídící jednotka s PV Safe
 

Desktopová i mobilní aplikace pro přehledný monitoring

Monitorovací systém Tigo Energy umožnuje kompletní správu celé vaši FVE. Až do úrovně jednotlivých fotovoltaických panelů máte aktuální přehled nad jednotlivými FV elektrárnami, jejich výkonem a funkčností. Můžete provádět analýzu výroby energie i stavu jednotlivých panelů a nastavit odesílání upozornění.

desktopova-mobilni-aplikace

 

Naši spokojení zákazníci

Přidejte se mezi ně

Objednejte si u nás elektrárnu nebo naše služby

Vybereme vám nejvhodnější řešení

Než se pustíte do stavby FV elektrárny, je dobré si ujasnit, jaké řešení je pro vás nejvhodnější, jak se dá financovat z Nové zelené úsporám a na co si dát při přípravě pozor. Ozvěte se ještě dnes.

Naše certifikace

Na kvalitě nám záleží. Stejně jako Vám.